Розвиток громади

«Африканська чума свиней-загроза для свинарства та економіки України»

Африканська чума свиней (АЧС) – вірусне захворювання, яке відноситься до транскордонних, особливо небезпечних (карантинних) хвороб тварин і являється великою загрозою не тільки свинарству неблагополучних регіонів, а й сільському господарству та економіці всієї України.

15:16 01.05.2024

«Щодо запровадження ведення переліків підприємств експортерів меду»

На виконання листа Держпродспоживслужби від 31.01.2024  №11.2.23/2109 та листа від 01.02.2024 №14.2.2/477/24 Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Миколаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує, що відповідно до повідомлення Генерального Директорату Європейської комісії з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів мед та інші продукти бджільництва, призначені для споживання людиною, все частіше стають предметом шахрайства та фальсифікації, зокрема внаслідок додавання сторонніх цукрів.

14:32 22.04.2024

Пам`ятка для населення: Профілактика лептоспірозу

Лептоспіроз – це гостре інфекційне захворювання з групи зоонозів, яке супроводжується гарячкою, загальною інтоксикацією, жовтяницею, ураженням печінки, кровоносних капілярів, нервової системи, ускладнюється геморагічним синдромом і нирковою недостатністю.

10:36 18.04.2024

ОБЕРЕЖНО КЛІЩІ!

Сезон кліщів розпочато: активність кліщів щороку припадає на квітень-травень та серпень-вересень. Кліщі є переносниками збудників вірусних, бактеріальних захворювань людей і тварин та переносниками важких хвороб, таких як кліщовий енцефаліт та хвороба Лайма (кліщовий бореліоз). Головним методом профілактики є вакцинація. Щеплення слід робити за кілька місяців до початку весняно-літнього сезону.

10:32 18.04.2024

Інформація про результати конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою на конкурентних засадах

Відповідно до пункту 4.10 Положення про конкурсну комісію з відбору виконавців робіт із землеустрою на конкурентних засадах Сухоєланецької сільської ради, Сухоєланецька сільська рада оголошує інформацію про результати конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою на конкурентних засадах.

10:05 16.04.2024

Що треба знати про сказ

В умовах війни ризик інфікування на сказ зростає, оскільки на вулицях залишилось багато тварин, які втратили своїх хазяїв або були покинуті ними. Вони не мають гідного догляду, більше ніхто не слідкує за їхньою карткою щеплень, тому потенційний ризик бути інфікованими в українського населення значно зріс.

10:26 15.04.2024