Регуляторна політика

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до проектів регуляторних актів, на сайті Сухоєланецької сільської ради https://pishanska-gromada.gov.ua/ в рубриці «Публічна інформація» / «Регуляторна політика» буде розміщено проекти рішень Сухоєланецької сільської ради:

1. «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, віднесених до платників єдиного податку І та ІІ групи платників єдиного податку на території Сухоєланецької сільської ради на 2022 рік»;

2. «Про встановлення ставок та пільг по сплаті земельного податку на території Сухоєланецької сільської ради на 2022 рік»;

3. «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»;

4. «Про встановлення ставки транспортного податку на 2022 рік».

З повним текстом проектів рішень сільської ради і аналізом регуляторного впливу до них можна ознайомитися на офіційному веб - порталі Сухоєланецької сільської ради http://suhoelanecka.gromada.org.ua/ або в Сухоєланецькій сільській раді за адресою: с. Сухий Єланець, вул. Каганова, 35 А.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб просимо надсилати у письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів рішень на адресу Сухоєланецької сільської ради за адресою: с. Сухий Єланець, вул. Каганова, 35А або на електронну пошту e-mail: sukhyiyelanets1@gmail.com.

Обов’язки суб’єктів господарювання в сфері  централізованого питного водопостачання населення

Вода - основа життя. Важко переоцінити значення води в забезпеченні існування життя на планеті Земля, адже немає жодного організму, який би не містив воду. Для людини дуже важливо вживати воду, адже це одна з основних складових здоров’я. При цьому, особливу цінність має чиста питна вода.

15:33 06.02.2024

Умови, які визначають викривача корупції та державний захист викривачів

Законом України «Про запобігання корупції» визначається декілька важливих умов, які визначають викривача корупції. Отже, викривач – це фізична особа, яка: - Володіє інформацією про можливі факти корупційних правопорушень – фактичними даними, а саме про обставини правопорушення, місце і час його вчинення та особу, яка вчинила правопорушення; - Переконана у достовірності цієї інформації; - Отримала цю інформацію під час трудової, професійної, господарської, громадської, наукової діяльності, проходження служби чи навчання. Важливо! Якщо хоча б одна з цих умов не виконана, особа не може вважатися викривачем, і НАЗК не може розглядати повідомлення від неї. Повідомити інформацію про корупційні порушення можна спеціальними каналами: - внутрішніми – керівнику або уповноваженому підрозділу чи особі органу або юридичної особи, де викривач працює; - регулярними – спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції, органам досудового розслідування, органам, відповідальним за здійснення контролю за дотриманням законів у відповідних сферах, іншим державним органам, установам, організаціям; - зовнішніми – через засоби масової інформації, журналістів, громадські об’єднання, професійні спілки тощо. Важливо! Проте якщо особа повідомляє інформацію, яка явно містить ознаки корупції, у листі чи під час особистого прийому, то таку інформацію також розглядають як повідомлення викривача, якщо усі вказані вище умови дотримані. Зверніть увагу! У разі якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не відповідає вимогам цього  Закону,  його подальший розгляд здійснюється у порядку, визначеному для розгляду звернень громадян, про що інформується особа, яка здійснила повідомлення.

13:47 12.07.2021