Генеральний план села Сухий Єланець та села Суворовка

ХХІ позачергової сесії сільської ради

від 19 липня 2017 року № 2

Про надання дозволу на розроблення

генерального плану с. Сухий Єланець та

с. Суворовка Сухоєланецької сільської ради

Заслухавши інформацію сільського голови Ярошинського М.М. про необхідність розроблення генерального плану с. Сухий Єланець та с. Суворовка Сухоєланецької сільської ради, який є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населених пунктів, керуючись статтею 25, пп.22, 42 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 6, 16, 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл виконавчому комітету Сухоєланецької сільської ради на розроблення генерального плану с. Сухий Єланець та с. Суворівка Новоодеського району Миколаївської області.

2.Доручити виконавчому комітету Сухоєланецької сільської ради визначити в установленому законодавством порядку розробника генерального плану населених пунктів сільської ради.

3.Доручити секретарю сільської ради повідомити через засоби масової інформації про початок розроблення генерального плану с. Сухий Єланець та с. Суворівка Сухоєланецької сільської ради.

4.Виконавчому комітету Сухоєланецької сільської ради після завершення розроблення генерального плану, отримання всіх необхідних висновків, проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів відповідно до чинного законодавства подати генеральний план на затвердження сільською радою.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, планування, бюджету, фінансів.

Сільський голова                                               М.М.Ярошинський

ХХІІІ позачергової сесії сільської ради

від 07 вересня 2017 року № 1

Про затвердження містобудівної документації

«Розробка генерального плану забудови території

та детальних планів зонування сіл Сухий Єланець

та с. Суворовка Новоодеського району Миколаївської області»

Розглянувши містобудівну документацію «Розробка генерального плану забудови території та детальних планів зонування сіл Сухий Єланець та с. Суворовка Новоодеського району Миколаївської області», розроблену ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр», з метою забезпечення планомірного економічного, обґрунтованого і комплексного розвитку сіл, підвищення їх рівня благоустрою та створення сприятливих умов життєдіяльності населення, керуючись статтями Земельного кодексу України, статтями 6, 16, 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до п. 34 частини першої ст. 26, пп.22, 42 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити містобудівну документацію «Розробка генерального плану забудови території та детальних планів зонування сіл Сухий Єланець та с. Суворовка Новоодеського району Миколаївської області».

2.Затвердити протокол громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації генерального плану забудови території та детальних планів зонування сіл Сухий Єланець та Суворовка Новоодеського району Миколаївської області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, планування, бюджету, фінансів.

Сільський голова                                                                     М.М.Ярошинський