Сухоєланецька громада
Миколаївська область, Миколаївський район

Розвиток громади

хто і де може перевіряти ваші документи та вручати повістку

В Україні триває загальна мобілізація — проводяться спеціальні заходи, зокрема, призов військовозобов’язаних до лав Збройних Сил України на військову службу. Законодавством визначено, що чоловіки віком від 18 до 60 років зобов’язані за викликом, тобто після вручення повістки, з’явитися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік. Виникає багато запитань з приводу вручення повісток: хто і де може перевіряти ваші документи та вручати повістку, яка процедура її отримання, відповідальність за неявку до ТЦК тощо. Ми зібрали найпоширеніші запитання, з якими телефонують до контактного центру системи БПД 0 800 213 103 та підготували три дописи. Це перший з них. Збережіть цей допис (наприклад, поширте цей допис собі на сторінку з видимістю лише для вас), щоб не загубити, і незабаром ми додамо до нього посилання на наступні дописи. ОНОВЛЕННЯ: Другий допис про повістку для уточнення військово-облікових даних: https://bit.ly/3IFRIIR Нормативні-правові документи, якими регламентується питання вручення повісток Закон України «Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку» 21 жовтня 1993 року № 3543-XII (далі – Закон № 3543-XII). Постанова Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2022 року № 154 «Про затвердження Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки». Постанова Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року №1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

11:31 07.03.2023

Статуси листків непрацездатності: які бувають та що означають

Статуси листків непрацездатності: які бувають та що означають Відкриття е-лікарняного здійснюється автоматично в Електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі інформації про медичний висновок, що створюється лікарем, до якого звернулася людина (наказ МОЗ України від 17.06.2021 No1234 «Про затвердження Порядку видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності»). Сформований листок непрацездатності надходить в кабінет страхувальника, з якими застрахована особа перебуває у трудових відносинах, на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Листок непрацездатності може мати такі статуси: «Закритий», «Готово до сплати», «Помилково сформований», «Недійсний» та «Оплачений». Щоб ефективно працювати з листком непрацездатності, потрібно розуміти, що означає кожен такий статус. «Закритий». Це статус, якого електронний лікарняний набуває з дня свого формування (відкриття) в Електронному реєстрі листків непрацездатності. По електронних лікарняних з таким статусом ще не можна нараховувати кошти. Статус «закритий» змінюється на «готово до сплати» через сім днів після дати:  закриття (закінчення строку дії медичного висновку) – для лікарняних по тимчасовій непрацездатності;  відкриття (початок строку дії медичного висновку) – для лікарняних по вагітності та пологах. Навіть якщо статус зміниться раніше, варто зачекати, адже протягом семиденного періоду до лікарняного можуть вноситися зміни.

11:25 24.02.2023

Попередження випадків здачі до пунктів прийому металобрухту гільз та елементів ракет і боєприпасів

Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 14 Закону України «Про металобрухт», з метою попередження випадків здачі до пунктів прийому металобрухту гільз та елементів ракет і боєприпасів, а також металобрухту, що утворився внаслідок ведення бойових дій, з вузлів та агрегатів кораблів, плавзасобів, військової техніки, іншого військового майна, та враховуючи звернення Командувача військ оперативного командування «Південь» від 28.01.2023 № 1/462, на виконання Доручення Миколаївської обласної військової адміністрації №3- д/з від 08.02.2023, виконавчий комітет Сухоєланецької сільської ради інформує про недопущення суб’єктами господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом, прийом від цивільного населення і військовослужбовців Збройних Сил України металобрухту чорних та кольорових металів у вигляді гільз зі сплавів кольорових металів, елементів ракет і боєприпасів, вузлів та агрегатів машин, кораблів, плавзасобів, військової техніки та іншого військового майна, що утворились внаслідок ведення бойових дій.

09:58 23.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь